captcha

Jūsų klausimas priimtas

Bus svarstomas atsakomybės taikymas televizijos programai „TVCI“

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2017 m. rugsėjo 20 d. posėdyje svarstys atsakomybės taikymą Rusijos Federacijos televizijos programai „TVCI“, teigiama pranešime spaudai.
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

LRTK nustatė, kad televizijos programos „TVCI“ 2017 m. birželio 10 d. transliuotoje programoje „Teisė žinoti“ paskelbta informacija pažeidė Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo (toliau – VIĮ) 19 str. nuostatas – laidoje dalyvavusio Vladimiro Žirinovskio teiginiuose buvo kurstomas karas, nesantaika ir neapykanta tarp tautų. VIĮ draudžia platinti tokio turinio informaciją.    

Apie nustatytus pažeidimus LRTK informavo transliuotoją, nurodydama pateikti paaiškinimus dėl laidoje paskleistos informacijos, taip pat informavo apie galimas sankcijas ir pakvietė dalyvauti LRTK posėdyje, kuriame numatytas šio klausimo svarstymas.

2017 m. rugsėjo 6 d. LRTK gavo transliuotojo paaiškinimą, kuriuo jis pažeidimų nepripažino, tačiau į posėdį, kuriame bus svarstomas televizijos programos „TVCI“ atsakomybės taikymas už įstatymo pažeidimus, vienas iš televizijos programos „TVCI“ vadovų pažadėjo atvykti ir pateikti papildomus paaiškinimus.

Įvertinusi pažeidimo mastą ir atsižvelgdama į rugsėjo 20 d. posėdyje pateiktus transliuotojo argumentus, LRTK priims atitinkamą sprendimą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close