Lietuvoje

2017.10.17 15:20

„Idėja Lietuvai“: nuo siūlymo Lietuvoje paslėpti lobį iki 3000 eurų paskatos moksleiviams

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.10.17 15:20

Projekto „Idėja Lietuva“ iniciatoriai teigia, kad jau pirmosiomis jo dienomis Lietuvos žmonės nudžiugino pasiūlymų kiekiu. Pasak portalo idėjaLietuvai.lt redaktorės Julijos Vercinskės, daugiausiai portale užregistruotų idėjų kol kas – švietimo ir ekonomikos srityse, tačiau atsiranda ir neįprastų pasiūlymų. 

„Daug kas mato Lietuvą kaip įvairių finansinių technologijų centrą, inovacijų šalį. Tai  – viena iš dažniausiai pasikartojančių idėjų. Taip pat yra įvairių pasiūlymų, kaip pakeisti mokesčių, atlyginimų išmokėjimų sistemą“, – sako J. Vercinskė.

Anot idėjaLietuvai.lt redaktorės, tarp užregistruotų pasiūlymų pasitaiko ir įdomesnių idėjų.

„Matome ir įdomių idėjų, pavyzdžiui, kaip sujungti Vilnių, Kauną ir Klaipėdą per vieną valandą. Taip pat idėja, kuri labiausiai įsiminė, – paslėpti labai vertingą lobį Lietuvoje ir apie tai paskelbti visam pasauliui. <...>  Taip pat siūloma atsigręžti į Danijos mentorių bazės programą. Jos esmė – sėkmingų moterų savanoriška pagalba jaunesnėms moterims, kurios turėtų apsispręsti ieškodamos darbo, praktikos, rinkdamosis studijas. <...> Taip pat jau per mūsų pristatymą buvo išgirsta Vlado Lašo idėja „Paskatinkime geriausius vienuoliktokus“, – vardija J. Vercinskė.

Daugiau apie tai – įraše.