captcha

Jūsų klausimas priimtas

Garsiausios šios vasaros įžymybių vestuvės – iš arčiau

Vienos žvaigždės tuokiasi triukšmingai, kitos – nuo žiniasklaidos dėmesio slepiasi kaip įmanydamos ir tuo neretai prisitraukia dar didesnį dėmesį. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tokia garsių žmonių dalia – gerbėjai trokšta išgyventi kiekvieną akimirką su jais, o žiniasklaida – tai užfiksuoti, todėl kartais jie dalijasi savo asmeniškiausių švenčių kadrais. Vis dėlto, dažniau apie jas kukliai nutyli. 

Arvydo Sabonio sūnaus Tautvydo Sabonio vestuvės turėjo būti itin slaptos, tačiau, dar prieš jas savo įžadus atnaujinę Ingrida ir Arvydas Saboniai, žurnalistams užminė mįslę: galbūt tai kažko didesnio pradžia? 

Nuojauta neklydo, mat netrukus planuotos slaptos T. Sabonio ir lenkų kilmės Kanadietės Paulinos vestuvės, vykusios viename iš Saboniams priklausančių viešbučių Palangoje. 

Ceremonija taip pat vyko uždarame viešbučio kieme, todėl žiniasklaidoje pasirodė tik iš skraidyklės darytos šventės nuotraukos, o ir vėliau viešumą pasiekė vos keletas šventės kadrų. Svečiai taip pat buvo prašomi nesidalinti nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Ramiai ir be šurmulio svarbiausią savo gyvenimo dieną norėjo praleisti ir garsiausia visų laikų Lietuvos manekenė Edita Vilkevičiūtė. Ji – pirmoji lietuvaitė, patekusi ne tik tarp gražiausių pasaulio moterų, bet ir į daugiausiai uždirbančių modelių sąrašą. 

Amžiną meilę 28 metų E. Vilkevičiūtė ir jos išrinktasis vokietis Bjornas Frederico Gerlingas prisiekė po pustrečių metų draugystės. 

Šią vasarą susituokė ir daugiau gerai žinomų porų: Margaritos Švėgždaitės ir jos mylimojo prancūzo Herve Taieb, turtingiausios Lietuvoje Numavičių šeimos atžala Kristina su mylimuoju Ignu Vaitiekūnu, Šarūnas Jasikevičius ir Ana Douka, Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė, LRT televizijos ir radijo laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir aktorė Jovita Balčiūnaitė bei kiti. 

Apie visas šias vestuves – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...