captcha

Jūsų klausimas priimtas

VLK vadovo konkursą laimėjo J. Sabalienė

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) konkursą laimėjo Jūratė Sabalienė, šioje institucijoje einanti Tarptautinių reikalų skyriaus vedėjos pareigas. Šį konkursą ji laimėjo įveikusi 4 pretendentus, rašoma pranešime spaudai.
SAM nuotr.
SAM nuotr.

 Iš viso norą dalyvauti šiame konkurse buvo išreiškę 15 pretendentų, tačiau į konkursą atvyko 5.

J. Sabalienė taip pat yra dirbusi sveikatos apsaugos viceministre, vyriausiąja patarėja Šiaurinės dimensijos partnerytės visuomenės sveikatos ir socialinės gerovės sekretoriate, Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje, Ukmergės ir Vilniaus Antakalnio universitetinėje ligoninėse. J. Sabalienė turi biomedicinos srities medicinos gydytojo išsilavinimą (bakalaurą ir magistrą), sveikatos priežiūros įstaigų valdymo ir administravimo magistro bei teisės magistro laipsnius.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas, kad šios įvertintų laimėtoją ir kad jis galėtų pradėti vadovauti šiai institucijai. 

Laikini vadovai VLK nuo 2014 metų buvo skiriami dėl to, kad buvęs vadovas Algis Sasnauskas tuomet buvo teismo pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo ir nušalintas. A. Sasnauskas šį  teismo sprendimą skundė ir apeliaciniame teisme bylą pralaimėjo pernai liepą. Tuomet jis atleistas iš vadovo pareigų. 

Bylą nagrinėjęs Aukščiausiasis Teismas paskelbė, kad A. Sasnausko byla grąžinama dar kartą nagrinėti Apeliaciniam teismui. Aukščiausiojo Teismo išplėstinė septynių teisėjų kolegija pavedė aiškintis, ar šioje byloje nebuvo provokacijos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...