captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lenkų rinkimų akcija vyriausybę rems be sutarčių: tiki garbės žodžiu

Lenkų rinkimų akcijos frakcija rudens sesijoje rems vyriausybės darbus mažinant socialinę atskirtį be jokių sutarčių ir reikalavimų, po susitikimo su premjeru Sauliumi Skverneliu sakė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Anot jos, Lenkų rinkimų akcija reikalavimų neturi, tačiau tikisi, kad Seimas imsis svarstyti pateiktus pasiūlymus dėl 120 eurų kiekvienam vaikui skyrimo, visiško nuolat vartojamų vaistų kompensavimo vyresniems nei 75 m. amžiaus asmenims, o vyriausybė baigs žemės grąžinimo procesą.

R. Tamašunienė tikino, kad Lenkų rinkimų akcijos atstovai Seime parems visus klausimus, kurie susiję su socialiniu teisingumu ir atskirties mažinimu.

Tuo tarpu dėl mokesčių pertvarkos ir biudžeto esą sprendimai dar nėra priimti, tačiau jie bus analizuojami ir, neatmetama, bus paremti.

„Mes paremsime tuos sprendimus, kurie gerins mūsų piliečių materialinę ir ekonominę padėtį“, – sakė R. Tamašunienė.

Kol kas premjeras nepažadėjo, kad vaiko pinigai gali didėti iki 120 eurų, tačiau patikino, kad pirmi žingsniai to link bus žengti. Taip pat R. Tamašunienė tikino, kad Seimui bus teikiamas pasiūlymas dėl visiško vaistų kompensavimo garbingo amžiaus piliečiams.

Premjeras su Lenkų rinkimų akcijos frakcijos seniūne kalbėjosi ir apie asmenvardžių rašymą originalo kalba, tačiau negalėjo pažadėti, kad sprendimui priimti susidarys dauguma Seime.

„Esminis dalykas, kad mes bet kokiu atveju turime priimti sprendimus. Kokie jie bus, priklausys nuo Seimo apsisprendimo, nes šiandien turime tris skirtingus apie tą patį kalbančius įstatymo projektus“, – sakė S. Skvernelis.

Paramą vyriausybei Lenkų rinkimų akcija žada be jokių sutarčių. Pasak R. Tamašunienės, nieko pasirašyti premjerui nesiūloma, nes juo pasitikima.

„Mes savo politiką vykdome krikščioniškų vertybių pagrindu ir tikime žmogaus garbės žodžiu. Nebūtina mums raštiškas pasirašymas. Mes manome, kad, jei kalbame solidžiai su valstybės vadovais, tai galime jais tikėti“, – aiškino Lenkų rinkimų akcijos seniūnė.

Paklausta, ar politikai nebuvo apgavę, R. Tamašunienė šyptelėjo: „Šitie ne.“

Lietuvos lenkų rinkimų akcija pavasario sesijoje ne kartą balsavo už vyriausybės teikiamus pasiūlymus ir padėjo priimti ne vieną įstatymą, kurio priėmimui trūko balsų valdančiojoje koalicijoje.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...