Lietuvoje

2017.09.05 09:23

S. Skvernelis Varšuvoje susitiks su Lenkijos ir Baltijos šalių premjerais

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.09.05 09:23

Premjeras Saulius Skvernelis su darbo vizitu lankosi Varšuvoje, kur šiandien susitiks su Lenkijos ir Baltijos šalių premjerais.

Numatomas dvišalis S. Skvernelio susitikimas su Lenkijos ministre pirmininke Beata Szydlo bei keturšalis Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos premjerų susitikimas.

Susitikimuose numatoma aptarti dvišalius santykius, energetikos, transporto projektus, bendradarbiavimą gynybos srityje.

S. Skvernelis šį mėnesį yra sakęs, kad Lietuva ir Lenkija pamažu žengia į naują geresnių santykių etapą. Jis Lenkiją pavadino strategine Lietuvos partnere karinio ir energetinio saugumo, ekonomikos srityse, bei pabrėžė, kad dvišaliai nesutarimai naudingi tik Rusijai.

Naujienų agentūra BNS praneša, kad šių susitikimų išvakarėse premjeras S. Skvernelis surengė ir iš anksto neskelbtą susitikimą su Jaroslawu Kaczynskiu. Jis truko apie 3 valandas.

Tai jau antrasis Skvernelio susitikimas su J. Kaczynskiu per pastaruosius metus. Pirmasis įvyko S. Skverneliui dar nebūnant premjeru, tarp pirmojo ir antrojo Seimo rinkimų turų pernai spalį.