captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po šūvių Vilniuje J. Barono neradusi policija: „Anksčiau ar vėliau bus sulaikytas“

Po to, kai sostinės Antakalnio rajono kavinėje nuaidėjo šūviai ir buvo sužeista mergina, pareigūnai ieško pramogų pasaulio atstovės Oksanos Pikul brolio. Policininkai pripažįsta, kad Joną Baroną tikėtasi sulaikyti ir apklausti jei ne pirmomis valandomis, tai pirmomis paromis po didelį visuomenės ažiotažą sukėlusio įvykio.
V. Balkūno (15min) nuotr.
V. Balkūno (15min) nuotr.

Praėjus 10-čiai dienų, pareigūnai nenuleidžia rankų – seklių duomenimis, šio asmens toli ieškoti nereikia, o kad jis bus rastas, abejonių nekyla: tai tik laiko klausimas.

Vienas tyrimui artimas pareigūnas 15min pripažino, kad ir šiuo atveju policija būtų dirbusi įprastais neviešais metodais, jei ne paviešinta aplinkybė, jog su šaudymu tiesiogiai gali būti susijęs atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės brolis Jonas. Policijai teko surengti specialią spaudos konferenciją, Vilniaus apskrities komisaras Saulius Gagas parodė visuomenei ieškomo asmens nuotrauką.

15min šaltinių teigimu, šiuo atveju sekliai tikėjosi sučiupti ieškomą asmenį, kaip tokiais atvejais sakoma, karštais pėdsakais – kol jis nespėjo nei toli išvykti, nei kažkaip užsimaskuoti, nei imtis kitų veiksmų, galinčių padėti jam ilgai slapstytis. Vis dėlto greito rezultato paieškos ir dalinis jų viešumas šiuo atveju nedavė.

Dabar pareigūnai guodžiasi, kad jiems nėra nustatyto konkretaus termino, per kiek laiko privaloma rasti J. Baroną. Žinoma, teisėsaugininkams patiems knieti padaryti tai kuo greičiau, kad tyrimas pasistūmėtų.

„Tiesiogiai jokie kaltinimai jam nėra pareikšti. Jis ieškomas pirmiausiai kaip asmuo, kurį policija norėtų apklausti. Ir jis nėra toks vienintelis – jis tik vienas iš asmenų, kurie faktiškai įtariami dalyvavę tame incidente“, – 15min aiškino vienas pareigūnas.

Viešai ir oficialiai komentuoti konkrečiai atliekamų paieškos veiksmų ir eigos kriminalistai šiuo metu nelinkę. Jie tik pabrėžia, kad nesėdi ir nelaukia, kol J. Baronas pats pasirodys, o užsiima „aktyviais paieškos veiksmais.“

Galbūt kriminalistams jau būtų pats metas išplėsti paieškų geografiją ir pasirūpinti J. Barono Europos arešto orderiu? Teigiama, kad su šios procedūros formalumais neskubama, nes tyrėjai turi žinių, jog toli J. Barono ieškoti nereikia (jis turėtų būti kažkur Lietuvoje, galbūt netgi Vilniuje).

„Tai tik laiko klausimas – anksčiau ar vėliau jis vis tiek bus sulaikytas“, – tvirtina pareigūnai.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...