captcha

Jūsų klausimas priimtas

Baigiama rekonstruoti Geležinio Vilko gatvė

Prieš mėnesį prasidėjusi Geležinio Vilko gatvės rekonstrukcija Vilniuje – finišo tiesiojoje ir baigsis laiku – iki rugsėjo 1 dienos, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime žiniasklaidai.
S. Žiūros (Vilniaus m. savivaldybės nuotr.)
S. Žiūros (Vilniaus m. savivaldybės nuotr.)

Pasak savivaldybės, Geležinio Vilko gatvėje bendrovės „Grinda” kelininkai ištisinio asfaltavimo danga padengė beveik 4 kilometrų ilgio atkarpą, pakeitė nusidėvėjusius bortus, suremontavo šulinius ir atnaujino šaligatvius.

Ši gatvė kapitališkai nebuvo remontuota daugiau kaip  dešimtmetį, primenama savivaldybės pranešime.

„Geležinio Vilko gatve kasdien važiuoja maždaug trečdalis milijono vilniečių, todėl Geležinio Vilko gatvės rekonstrukcija tapo vienu sudėtingiausių mūsų šią vasarą įgyvendintų projektų. Darbus buvo stengiamasi organizuoti ne piko valandomis, savaitgaliais ir naktimis“, – teigia UAB „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Skaičiuojama, kad ištisinio asfalto danga padengta beveik 4 km atkarpa abiem eismo judėjimo kryptimis nuo Gerosios Vilties žiedo iki tilto per Neries upę, šioje gatvėje taip pat pakeisti susidėvėję kelio bortai, sutvarkyti šuliniai, netrukus bus atnaujintas ženklinimas, o ties sankirta su Gerosios Vilties gatve paklotas naujas šaligatvis, nusidėvėjusios šaligatvio plytelės pakeistos ir prie „Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos“.

Pasak K. Vaicekiūčio, gatvė  bus  sutvarkyta iki rugsėjo 1 dienos, o darbai Geležinio Vilko gatvės prieigose dar kurį laiką vyks naktimis: bus toliau tiesiami šaligatviai tvarkomi nuvažiavimai ir įvažiavimai į ir iš vienos svarbiausių susisiekimo arterijų Vilniaus  mieste.

Geležinio Vilko gatvės rekonstrukcijai Vilniaus miesto savivaldybė šiemet skyrė daugiau kaip 1 mln. eurų.

Sostinės gatvių tvarkymui šiemet skirta rekordinė pinigų suma – 22 mln. eurų, todėl šiemet žadama išasfaltuoti apie 54 kilometrus gatvių. Iš jų – apie 8 km žvyrkelių. Rugsėjo 1–15  dienomis ir piko metu visame Vilniaus mieste gatvių  remonto darbai  bus laikinai pristabdyti, taip siekiant  kuo labiau sumažinti galimas transporto spūstis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...