Lietuvoje

2017.08.31 13:01

Kviečia padėti pasiruošti į mokyklą sunkumus patiriantiems vaikams

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, Lietuva“, LRT.lt2017.08.31 13:01

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su maltiečiais kviečia padovanoti kanceliarinių prekių į mokyklą besiruošiantiems maltiečių globojamiems vaikams.

Galima atnešti ne tik sąsiuvinių, rašymo, piešimo priemonių, pieštukinių, bet ir jau naudotų, tačiau vis dar kokybiškų kuprinių, knygų.

Tai padaryti kviečiama ketvirtadienį, nuo 11.30 val. Vilniaus Simono Daukanto aikštėje, kur vyks kampanijos „Už saugią Lietuvą“ labdaros akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ renginys.

Prezidentūra skelbia, kad ketvirtadienį taip pat baigiasi Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akcija „Padovanok vaikui vasarą“.

Į kvietimą atkreipti dėmesį į vaikų užimtumo problemą, Prezidentūros teigimu, vasarą aktyviai įsitraukė ir žmonės, ir verslo įmonės, savivaldybės ir valstybės institucijos. Jų dėka turiningas vasaros atostogas turėjo daugiau nei 3000 sunkumus patiriančių vaikų.

Skaičiuojama, kad į organizuotas sporto varžybas, protmūšius, kūrybines dirbtuves, knygų skaitymo popietes ir kitas turiningo laisvalaikio veiklas įsitraukė apie 25 tūkst. vaikų visoje Lietuvoje.

Prezidentė teigia, kad antrus metus vykusi iniciatyva „Padovanok vaikui vasarą“ – sėkmingas visuomenės susitelkimo pavyzdys, o kelis kartus viršyti praeitų metų rezultatai – geriausias įrodymas, kad visuomenė supranta dėmesio vaikams svarbą ir noriai dalyvauja ugdydama ateities piliečius.

Išsamiau apie abi akcijas – įraše.