captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stano ir D. Zvonkaus dainos supykdytas A. Tapinas: esate naudingi idiotai

Antradienį naują dainą pristatę Deivydas Zvonkus ir Stano abejingų nepaliko. Vieni juos gyrė už įžvalgas ir taiklumą, o kiti peikė dėl lengvabūdiško požiūrio į pavojingą kaimyną – Rusiją. Itin griežtai pasisakė ir žurnalistas bei visuomenės veikėjas Andrius Tapinas.
DEELFI.lt nuotr.
DEELFI.lt nuotr.

Dainai muzikantai pasirinko Rusijos tematiką bei apdainavo tai, kad lietuviai neva neturėdami priežasties bijo šios kaimyninės šalies.

„Sunku gyventi, kai aplinkui tiek priešų... Visi nori pakenkti, atimti, sumenkinti. Labiausiai dėl visko kalta Rusija. Mūsų trečias šūvis skirtas būtent šitai temai. Nebijokime pasijuokti patys iš savęs, juk iš tiesų kartais perlenkiame lazdą ieškodami priešų. Nė kiek nenuvertiname mūsų aršiosios kaimynės grėsmės, bet primename, kad didžiausi demonai tūno mumyse", – naują dainą pranešime spaudai pristatė Stano.

Išklausęs šį kūrinį A. Tapinas negailėjo karčios kritikos kūrėjams ir vadino juos idiotais.

„Man, kaip buvusiam dainos herojui, perklausius Zvonkaus ir Stano dainą „Rusai vėl puola“ turbūt reikėtų kaip nors subtiliai ir ironiškai pakomentuoti. Bet gal pasakysiu paprasčiau. Stanislavas Stavickis ir Deivydas Zvonkus – su šita daina parodėte, kad esate naudingi idiotai, kurie durnumas matuojamas metric fuctons, ir pirmieji Lietuvos pop kultūros kvislingai (pasiguglinkit). Su tuo ir sveikinu. Ir jeigu cypsite teisindamiesi, kad čia ironija, tai pasiimkite tokią ironiją, susivyniokite į tūtelę, įsikiškite į vieną vietą ir laikykite ten, kol kas nors pakvies jus koncertuoti. Kitaip tariant, ilgą laiką. Per tą laiką galite pabadauti su savo bendražygiais Daukanto aikštėje", - rašė žinomas žurnalistas.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...