Lietuvoje

2013.05.25 09:42

Populiariausios politikės vardą susigrąžino Prezidentė

ELTA2013.05.25 09:42

Penkis mėnesius iš eilės palankiausiai tarp šalies visuomenės veikėjų vertintas Premjeras Algirdas Butkevičius nusileido ant antro laiptelio.

Penkis mėnesius iš eilės palankiausiai tarp šalies visuomenės veikėjų vertintas Premjeras Algirdas Butkevičius nusileido ant antro laiptelio.

Tai rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ gegužės 10-19 dienomis atlikta reprezentatyvi apklausa, kurią šeštadienį pristato „Lietuvos rytas“.

Populiariausios politikės vardą susigrąžino Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiuo metu palankiai ją vertina daugiau kaip 70 proc. šalies gyventojų (balandžio mėnesį – 64,4 proc.).

Socialdemokratų lyderis A. Butkevičius surinko beveik 62 proc. palankių nuomonių (balandį buvo 66,4 proc.).

Prezidentę nepalankiai vertina 15 proc., o premjerą – 13,8 proc. apklaustųjų.

Atsakydami į klausimą, „Kokie visuomenės veikėjai geriausiai atstovauja visuomenės interesams“, 21,2 proc. apklausos dalyvių pareiškė, kad Prezidentė, o 17,1 proc. – kad Vyriausybės vadovas. D. Grybauskaitė ir A. Butkevičius lenkia kitus visuomenės veikėjus tiek pagal palankias nuomones, tiek pagal geriausią atstovavimą.

Partijų rikiuotėje toliau įtikinamai pirmauja valdantieji socialdemokratai, jeigu rinkimai vyktų kitą sekmadienį, už juos balsuotų 29,3 proc. apklaustųjų. Beveik vienodai balsų surinktų Darbo partija (leiboristai) ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai - atitinkamai 10,3 ir 10,1 procento. 7,9 proc. balsų gautų partija Tvarka ir teisingumas, 4,9 – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, kitų partijų reitingai nesiekia nė 3 procentų.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius