captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sostinės senamiestyje dar sumažės tranzitinio transporto

Rugpjūčio pabaigoje Stiklių ir Gaono gatvėse sumažės tranzitinio transporto – nuo pirmadienio čia planuojami eismo organizavimo pakeitimai. Vienpusio eismo ženklai bus įrengti nuo Didžiosios gatvės, o draudžiantis įvažiuoti kelio ženklas bus įrengtas Gaono ir Dominikonų gatvių sankryžoje, nukreipiant transportą iš Universiteto gatvės į Dominikonų ir kitas gatves, teigiama savivaldybės pranešime.
 
Vilniaus m. savivaldybės nuotr.
Vilniaus m. savivaldybės nuotr.

Jau daugelį metų siauromis Stiklių ir Gaono gatvelėmis driekiasi turistų pamėgti maršrutai, čia nuolat pilna miesto svečių. Nors kelio ženklai leisdavo čia įvažiuoti tik gyventojams ir aptarnaujančiam transportui, intensyvus pro šalį vykdavęs tranzitinis eismas ir nesaugumas kamuodavo tiek turistus, tiek vietos verslą bei gyventojus. Savivaldybės specialistai itin dažnai fiksuodavo įvairius vairuotojų pažeidimus.

 

Atsižvelgusi į Stiklių gatvės gyventojų ir Senamiesčio seniūnijos seniūnaičių prašymus, savivaldybė priėmė sprendimą apriboti tranzitinį pravažiavimą gatve. Bus pakeista esama vienpusio eismo tvarka: įvažiuoti į Stiklių gatvę bus galima nuo Didžiosios gatvės pusės, toliau iš Gaono gatvės sukti tik į kairę, į Dominikonų gatvę ir judėti toliau miesto gatvėmis. Toks sprendimas nebeleis važiuoti tranzitu iš Senamiestį ribojančių gatvių per Gaono bei Stiklių gatves iki Didžiosios gatvės.

Vilniaus m. savivaldybės nuotr.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...