captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paskirtas Gynybos ir saugumo pramonės asociacijos direktorius

Naujuoju Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) direktoriumi paskirtas Rosvaldas Gorbačiovas, skelbiama pranešime žiniasklaidai. Jis bus atsakingas už asociacijos vykdomojo darbo organizavimą ir dirbs komandoje su asociacijos valdyba bei prezidentu Arūnu Šikšta.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Iki šiol Gynybos pramonės asociacijos direktoriaus pareigas ėjęs rinkodaros ir komunikacijos ekspertas Ričardas Sartatavičius ir toliau dalyvaus asociacijos veikloje kaip LGSPA patarėjas ir nuo šiol labiau koncentruosis į gynybos klasterio projekto plėtojimą.

„Matau daug galimybių toliau stiprinti ir auginti asociaciją, skatinti narių eksportą, tarptautinius projektus bei inovacijų plėtrą. Ypač didelį potencialą matau apjungiant stipriausias asociacijos narių kompetencijas – tokiu būdu galėtų atsirasti visiškai naujos paslaugos ir produkcija, kuri leistų mums sustiprinti savo pozicijas globalioje gynybos ir saugumo pramonės rinkoje. Taip pat didelį dėmesį ketiname skirti gerosios patirties dalijimosi tarp narių skatinimui“, – teigė R. Gorbačiovas.

Prieš prisijungdamas prie LGSPA administracijos 45-erių R. Gorbačiovas ėjo korporacinių reikalų departamento direktoriaus pareigas bendrovėje „Maxima LT“. Anksčiau R. Gorbačiovas yra dirbęs LR Seimo pirmininko, finansų ministro, Prezidento patarėju ryšiams su visuomene, Prezidentūros Spaudos tarnybos vadovu, Ministro Pirmininko atstovu spaudai, taip pat dirbo komunikacijos vadovu bendrovėse „Mažeikių nafta“ ir „Lietuvos telekomas“.

LGSPA vienija apie 50 narių – į asociaciją susibūrusios Lietuvos ir užsienio bendrovės dirba mokslinių tyrimų, inovacijų ir technologijų, IT, komunikacijų, kibernetinio bei energetinio saugumo srityse, gamina ginkluotę, amuniciją, aprangą ir ekipuotę, teikia oro, vandens ir sausumos karinio transporto priežiūros ir remonto paslaugas, dirba ISTAR (žvalgybos, stebėjimo, taikinių aptikimo) bei rizikos valdymo srityse.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...