captcha

Jūsų klausimas priimtas

Su Šiaurės Tarybos parlamentarais aptartas bendradarbiavimas dėl Ukrainos

Antradienį užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Šiaurės Tarybos parlamentarais iš Danijos, Islandijos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos. Susitikime aptarta saugumo padėtis Ukrainoje ir regione, įvertintos bendros pastangos ir priemonės kovojant prieš propagandą bei hibridines ir kibernetines grėsmes, pasidalinta įžvalgomis dėl Rytų kaimynystės politikos įgyvendinimo ateities, rašoma pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Saugumo situacija regione, kurią lemia agresyvi Rusijos politika bei jos veiksmai, kelia nerimą ir yra bendras iššūkis visoms mūsų šalims, todėl turime veikti kartu“, – teigė L. Linkevičius.

Ministras taip pat pabrėžė būtinybę nemažinti ambicijų Rytų partnerystės šalių atžvilgiu ir padėti joms žengiant reformų keliu.

„Turime ginti Ukrainos, Gruzijos, Moldovos ir kitų Rytų partnerystės šalių teisę į savarankiškus sprendimus ir jų nepriklausomą ateitį“, – pažymėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

Lietuvos užsienio reikalų ministras priminė gilias Šiaurės ir Baltijos Aštuntuko (NB8) šalių bendradarbiavimo tradicijas ir išreiškė viltį, kad jos toliau koordinuos savo veiksmus spręsdamos bendrus regiono iššūkius.

Šiaurės Tarybos parlamentarų delegacija po apsilankymo Lietuvoje vyksta į Ukrainą, kur susitiks su aukščiausiais šalies pareigūnais.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...