captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Skvernelis domėjosi Vilniaus mokyklų problemomis

Artėjant rugsėjo pirmajai premjeras lankė Vilniaus mokyklas. Saulius Skvernelis domėjosi jų problemomis ir aiškinosi, kaip būtų galima jas spręsti.  
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kad kai kurių Vilniaus mokyklų būklė kritinė, šiandien įsitikino ir Ministras Pirmininkas. Apsilankęs keturiose Vilniaus mokyklose, jis susipažino su jų  pastatų būkle.

„Teko būti „Ryto“ progimnazijoje, tai tikrai švelniai tariant didelis liūdesys, žiūrint į mokyklos vidų, infrastruktūrą, kas yra remonto tikrai nematę. Kitur mes matome kitokias problemas, Mažvydo progimnazijoje moksleivių skaičius, ji yra tikrai perpildyta. Čia auganti gimnazija yra, tas pereinamasis laikotarpis turi būti. Sporto infrastruktūros taip pat trūksta, trūksta, kadangi tiek mokinių yra, tai tie sporto aikštynai lauke, kurie yra ir negali būti panaudojami, mes matėm, kaip stadionas atrodo“, – teigė S. Skvernelis.

Ministras Pirmininkas džiaugėsi, kad mokyklų direktoriai pateikia konkrečių siūlymų, kaip būtų galima spręsti jiems aktualias problemas. Ir nors viena opiausių – mokytojų trūkumas, premjeras atkreipė dėmesį ir į mokyklų išvaizdą. Jis sako, kad tai daro įtaką tėvų ir mokinių apsisprendimui, kur norėtų mokytis.

Vilniaus Pilaitės gimnazijos direktoriaus Zotiko Popovo teigimu, svarbu, kad valdžios atstovai susipažįsta su realia mokyklų situacija. Jis džiaugiasi tik pavasarį baigta mokyklos renovacija, tačiau priduria, jog lėšų mokykloms trūksta visada.

„Reikia jiems projektus teikti, reikia jiems naudoti įvairias technologijas, matot, kad čia tų technologijų truputį trūksta. Interaktyvių lentų trūksta, multimedija, projektoriai yra kiekvienam kabinete, bet tai jiems nelabai įdomu, jiems reikia jau išmaniųjų lentų ir visos kitos įvairovės, tai čia yra problema, nes motyvuoti vaikus viena“, – sakė Z. Popovas

Pasak direktoriaus, vaikų motyvacijos trūkumas – didžiausia problema. Tačiau jis teigia, kad gerai besimokančių vaikų visgi daugėja.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...