captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kalėjimų departamentas centralizuos viešuosius pirkimus

Penktadienį Kalėjimų departamento vadovybė teisingumo ministrei Mildai Vainiutei pristatė  pradinius maitinimo paslaugų pirkimo patikros rezultatus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Patikrinimas Alytaus pataisos namuose atskleidė, kad perkant šią paslaugą buvo padarytas ne vienas Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimas. Dėl šių aplinkybių bus atliktas tarnybinis patikrinimas, kuris padės nustatyti konkrečių pareigūnų tarnybinę atsakomybę. Analogiškų viešųjų pirkimų patikrinimai taip pat bus atlikti ir Marijampolės bei Kybartų pataisos namuose, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Pastaraisiais mėnesiais nustatyti pasikartojantys viešųjų pirkimų pažeidimai bausmių vykdymo sistemoje liudija, kad pavienės laisvės atėmimo įstaigos nesugeba užtikrinti racionalaus valstybės lėšų naudojimo. Todėl Kalėjimų departamentui nurodyta centralizuoti visus viešuosius pirkimus ir užtikrinti jų kontrolę“, – sako teisingumo ministrė. 

Kalėjimų departamentui yra pavaldžios 17 laisvės atėmimo vietų ir probacijos įstaigų.      

Susitikime taip pat buvo kalbėta, kaip glaudžiau bendradarbiauti su pareigūnų profesinėmis sąjungomis, įgyvendinti jų teikiamus pasiūlymus dėl dirbančiųjų bausmių vykdymo sistemoje darbo sąlygų, atskirų įstaigų mikroklimato gerinimo.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...