captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Kazėnienė pereis dirbti į Teisingumo ministerijos audito skyrių

Apie piktnaudžiavimus Kauno tardymo izoliatoriuje paviešinusi šios įstaigos Buhalterinės apskaitos skyriaus viršininkė Rasa Kazėnienė bus perkelta dirbti į Teisingumo ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyrių, rašoma ministerijos pranešime žiniasklaidai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ministrės Mildos Vainiutės teigimu, R. Kazėnienės patirtis labai pravers užtikrinant visų laisvės atėmimo vietų įstaigų ir ministerijai pavaldžių institucijų finansinę bei ūkinę kontrolę.

Pranešime taip pat pažymima, kad prieš kelis mėnesius teisingumo ministrės sprendimu ministerijoje buvo centralizuota vidaus audito funkcija. Dabar Centralizuotas vidaus auditas yra tiesiogiai pavaldus ministrui ir gali tikrinti visas ministerijai pavaldžias institucijas. Valstybės kontrolė yra pažymėjusi, kad vidaus audito funkcijos centralizavimas yra viena iš būtinų priemonių unifikuojant ir stiprinant vidaus kontrolės sistemą bei valdant Valstybės kontrolės atliktų auditų metu nustatytas rizikas.

R. Kazėnienė daugiau kaip dvylika metų dirbdama laisvės atėmimo vietų įstaigose užėmė vadovaujančias pareigas buhalterinės apskaitos ir analizės sektoriuje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...