captcha

Jūsų klausimas priimtas

NATO oro policija aštuonis kartus kilo atpažinti ir lydėti Rusijos orlaivių

Rugpjūčio 7–13 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai aštuonis kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime žiniasklaidai.
Asociatyvinė AFP/Scanpix nuotr.
Asociatyvinė AFP/Scanpix nuotr.

Rugpjūčio 7 d. NATO naikintuvai atpažino, perėmė ir palydėjo du Rusijos Federacijos orlaivius Su-27, skridusius iš Kaliningrado srities tarptautine erdve virš Baltijos jūros. Orlaiviai skirdo be įjungtų atsakiklių, be skrydžių planų, ryšio su regioniniais skrydžių valdymo centrais nepalaikė. Tuo pačiu kilimu NATO naikintuvai perėmė orlaivį Tu-134, skridusį iš Rusijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido su įjungtu atsakikliu, pagal skrydžio planą, ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė.

Rugpjūčio 8 d. NATO naikintuvai du kartus kilo palydėti Rusijos Federacijos orlaivių. Pirmuoju pakilimu buvo perimtas orlaivis Tu-134, skridęs iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį ir du Su-27, skraidę iš Kaliningrado srities tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros ir atgal. Orlaivis Tu-134 skrido su įjungtu atsakikliu, pagal skrydžio planą, ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė. Orlaiviai Su-27 skrido be įjungtų atsakiklių, be skrydžių planų, ryšio su regioniniu skrydžių valdymo centru nepalaikė.

Antruoju pakilimu buvo perimtas orlaivis An-26, skridęs iš Rusijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be įjungto atsakiklio, pagal skrydžio planą, ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė.

Rugpjūčio 9 d. NATO naikintuvai perėmė ir lydėjo du orlaivius An-26, skridusius iš Rusijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Abu orlaiviai skrido be įjungtų atsakiklių, pagal skrydžio plano, ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė. Tuo pačiu kilimu NATO  naikintuvai  perėmė  du orlaivius Su-27, skridusius tarptautine oro erdve iš Kaliningrado virš Baltijos jūros ir atgal be įjungtų atsakiklių, be skrydžių planų, orlaiviai ryšio su regioniniais skrydžių valdymo centrais nepalaikė.

Rugpjūčio 10 d. NATO naikintuvai  tris kartus kilo  palydėti Rusijos Federacijos orlaivių. Pirmuoju pakilimu  buvo perimti orlaivis Tu-154 ir du orlaiviai Su-27, skridę iš Rusijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Antru pakilimu  perimti orlaivis Tu-154 ir du orlaiviai Su-27, skridę iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį.

Trečiuoju pakilimu buvo perimtas orlaivis Tu-134, skridęs iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį ir du orlaiviai  Su-27, skridę iš Kaliningrado virš Baltijos jūros ir atgal. Abu Tu-154 ir Tu-134 skrido su įjungtais atsakikliais, pagal skrydžių planus, ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė. Orlaiviai Su-27 skrido be įjungtų atsakiklių, be skrydžių planų, ryšio su regioniniais skrydžių valdymo centrais nepalaikė.

Rugpjūčio 11 d. NATO naikintuvai perėmė ir lydėjo orlaivį An-26, skridusį  tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį. Orlaivis skrido be įjungto atsakiklio, pagal skrydžio planą, ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...