captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pagalbą teisiniais klausimais teikia ir rajonų bibliotekos

Lietuvos bibliotekose atidaryta 140 nemokamų teisinės pagalbos prieigos vietų. Jose bibliotekų darbuotojai lankytojams padeda internetu susisiekti su Vilniaus universiteto Teisės klinikos konsultantais. Galimybe nuotoliniu būdu gauti teisininkų patarimų ypač turėtų susidomėti atokesnių vietovių gyventojai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Su jau 19 metų veikiančios ir nemokamą teisinę pagalbą teikiančios VU Teisės klinikos konsultantais nuo šiol galima susisiekti ir kai kuriose bibliotekose. Viena iš jų – Telšių rajono viešosios bibliotekos Varnių filialas. 

Pasak bibliotekininkės Zitos Macienės, nors prieš 3 savaites atsiradusia galimybe pasikonsultuoti su teisininkais dar niekas nepasinaudojo, tačiau toks poreikis yra, nes įvairius teisinius klausimus žmonės kartais bando išsiaiškinti net ir su bibliotekos darbuotojomis. 

Į VU Teisės kliniką dažniausiai kreipiasi socialiai pažeidžiami asmenys, susidūrę su įvairiais šeimos ar darbo teisės klausimais, taip pat besikuriančios įmonės ar viešąjį interesą ginančios nevyriausybinės organizacijos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...