Lietuvoje

2017.08.09 18:25

Islandijos gatvėje – dar daugiau erdvės pėstiesiems ir dviračiams

BNS2017.08.09 18:25

Nuo ketvirtadienio Islandijos gatvėje bus gerų pokyčių –  anksčiau automobilių statymui skirtos vietos atiteks pėstiesiems ir dviratininkams. Islandijos gatvė – viena gyviausių miesto erdvių, kurioje bet kuriuo metu, o ypač vakarais – dideli pėsčiųjų srautai, gausu turistų, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime spaudai. 

„Džiugu,  kad mieste pagaliau  atsiranda dar viena draugiška erdvė pėstiesiems ir dviratininkams.  Visi puikiai  suprantame, kad  tos keliolika  automobilių  statymo vietų Islandijos gatvėje parkavimo  problemos nesprendė“, –  pranešime spaudai cituojamas sostinės Tarybos narys, Liberalų sąjūdžio frakcijos  seniūnas Vincas Jurgutis.

Po pakeitimų, vienkryptis automobilių eismas vyks dešine kelio puse, kur šiuo metu yra parkavimo vietos. Kaip ir anksčiau, gatve abiem kryptimis galės važiuoti dviračiai: link Vilniaus gatvės – su automobilių eismu, o link Jogailos g. – dviračių juosta. Gyventojai ir miesto svečiai automobilius galės palikti Liejyklos g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. 

Ketvirtadienį gatvėje prasidės eismo pakeitimo darbai, bus įrengti nauji ženklai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt