captcha

Jūsų klausimas priimtas

M. Mikutavičius tapo socialinio projekto, skirto padėti skurdžių šeimų vaikams, ambasadoriumi

Žinomi vyrai – Marijonas Mikutavičius ir Algirdas Kaušpėdas, – kartu su Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ vadovu Gediminu Tvarijonu Vilniuje žada atgaivinti futbolą, kuris būtų prieinamas visiems norintiems jį žaisti vaikams. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitikimo metu užtikrino, kad jau kitąmet Vilniuje bus atnaujintas pirmasis stadionas, jis bus su kupolu, kas leis kamuolį spardyti ir žiemą, skelbia projekto iniciatoriai.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.

„Tai nėra vien futbolas, tai yra puiki priemonė pasirūpinti vaikų užimtumu, ypač tų vaikų, kurių tėvai neturi pinigų ir galimybių vežioti vaikų į būrelius kituose miesto rajonuose“, – susitikimo su S. Skverneliu metu teigė M. Mikutavičius.

Anot „Padėk gatvės vaikams“ vadovo G. Tvarijono, artimiausiu metu planuojamas tarpinstitucinis susitikimas dėl Vilniaus mokyklų sporto aikštynų platesnės renovavimo programos, kuriame dalyvaus Švietimo ir mokslo, Finansų ministerijų, Vilniaus savivaldybės, Kūno kultūros ir sporto departamento atstovai.

Iniciatyva gimė, kai vaikų futbolo mokykla „Ataka“, kurios veiklą remia Labdaros ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“, susidūrė su neišsprendžiama problema – nėra sąlygų kur treniruoti vaikus, nors norinčių lankyti treniruotes vaikų vis daugėjo.

„Mokyklų sporto salės yra praktiškai 100 % užimtos, o stadionai apleisti. Birželio mėnesį FM „Ataka“ treniruotes lankė beveik 200 vaikų, tarp jų ir iš vaikų globos namų. Prognozuojame, kad  rudenį vaikų padaugės iki 300. Ir tai tik per pirmus veiklos metus“, – apie veiklą pasakoja G. Tvarijonas.

 LPF „Padėk gatvės vaikams“ apmoka už globos namų, nepasiturinčių šeimų vaikų treniruotes, nuperka sportinę aprangą. Fondo tikslas – sudaryti sąlygas tūkstančiams vaikų sportuoti savo mokykloje arba šalia namų už prieinamą kainą arba nemokamai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...