captcha

Jūsų klausimas priimtas

Draudimo bendrovė: Vilnius–Kaunas išlieka avaringiausia magistraline kryptimi

Šiemet avaringiausiu magistraliniu ruožu Lietuvoje išlieka kelio kryptis Vilnius–Kaunas. Priešingai, negu gali atrodyti, daugiausia eismo įvykių pagrindiniuose šalies magistraliniuose keliuose įvyksta ne savaitgalio dienomis, o pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais. Šias eismo įvykių tendencijas atskleidė draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ šiemet fiksuotų eismo įvykių statistika. 
 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Draudimo bendrovės duomenimis, per pirmus šešis šių metų mėnesius magistraliniuose keliuose Vilnius–Kaunas–Klaipėda ir Vilnius–Panevėžys įvyko 289 draudžiamieji eismo įvykiai – dešimtadaliu daugiau negu tuo pačiu laikotarpiu pernai. Avaringiausiu magistraliniu ruožu išlieka Vilnius–Kaunas, kur užfiksuota 180 eismo įvykių, t. y. 8 proc. daugiau nei praėjusių metų pirmąjį pusmetį.

„Lietuvos draudimo“ žalų valdymo skyriaus vadovės Viktorijos Katilienės teigimu, avarijų kryptimi Vilnius–Kaunas įvyksta žymiai daugiau nei priešinga kryptimi. Tiesa, ankstesniais metais šis skirtumas buvo ne toks žymus, bet šįmet jis tapo daugiau nei dukart didesnis: važiuodami iš sostinės klientai registravo 128, iš Kauno – 52 eismo įvykius.

Pasak jos, panaši tendencija vyrauja ir kituose magistraliniuose Lietuvos keliuose: draudimo bendrovės duomenimis, šiemet kelyje Kaunas–Klaipėda eismo įvykių fiksuota 60 proc. daugiau negu kelyje Klaipėda–Kaunas, o važiuojantys iš sostinės Panevėžio link į eismo įvykius patenka beveik du kartus dažniau nei keliaujantys priešinga kryptimi.

„Vertinant eismo įvykių statistiką šiuose Lietuvos magistraliniuose keliuose, avaringiausios išlieka pirmosios savaitės dienos, taip pat ryškėja tendencija, kad avarijų padaugėja penktadieniais. Tuo metu sekmadieniai pagrindiniuose Lietuvos keliuose yra mažiausiai avaringi“, – sako V. Katilienė.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos keliuose iš viso užfiksuota daugiau nei 1,5 tūkst. eismo įvykių, kuriuose nukentėjo ir žmonės. Labiausiai avarijų skaičius išaugo Vilniaus ir Kauno apskrityse, o sumažėjo tik Klaipėdos ir Tauragės apskrityse.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...