Lietuvoje

2017.08.03 13:30

VRM kreipsis į VTEK dėl ugniagesių vadovo K. Lukošiaus namo pirkimo

15min.lt2017.08.03 13:30

Pasirodžius informacijai apie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) vadovo Kęstučio Lukošiaus galimai supainiotus viešuosius ir privačiuosius interesus, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas kreipsis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK).

Ketvirtadienį išplatintame pranešime spaudai rašoma: „Pasirodžius tokiai informacijai ji privalo būti kompetentingai ištirta – turi būti atsakyta į visus klausimus ir kylančias abejones. Tuo tikslu kreipsiuosi į VTEK. Tikiuosi, kad esamas PAGD vadovas nekartos savo pirmtako klaidų.“

Vidaus reikalų ministras taip pat akcentuoja, kad skaidrumas vidaus reikalų sistemoje yra svarbiausia – pareigūnams ir tarnybų vadovams yra taikomi aukščiausi skaidrumo ir reputacijos reikalavimai.

15min pranešė, kad abejonių sukėlė K. Lukošiaus namo pirkimo istorija. Vos paskirtas į ugniagesių vadus, jis skubėjo pirkti namą, kurį jam pastatė jo buvęs darbdavys. Darbdavys ne bet koks – tai įmonė, tiesiogiai suinteresuota priešgaisrinės saugos politika ir siūliusi už pinigus parūpinti verslo subjektams reikalingus sprendimus PAGD. Šiuo lobizmu rūpinosi pats K. Lukošius.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius