captcha

Jūsų klausimas priimtas

ŠMM skyrė papildomų vietų profesinėms pedagogikos studijoms

Profesinėms pedagogikos studijoms sulaukus rekordinio stojančiųjų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija joms papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. Jos bus paskirstytos matematikos, informacinių technologijų, fizikos, gamtos mokslų ir geografijos dalykų mokytojams rengti.
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

„Šiais metais profesinės pedagogikos studijos sulaukė žymiai didesnio stojančiųjų susidomėjimo ir kadangi ši studijų forma yra susijusi su tuo, kad studijuoti ateina studijas pabaigę asmenys, reiškia, jie yra geriau motyvuoti, mato savo ateitį mokykloje. Manome, kad tai yra labai perspektyvios studijos, todėl ministerija ieškojo papildomų išteklių ir surado dar šiek tiek studijų vietų tiems žmonėms“, – sakė švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas.

Daugiausia norinčiųjų pritraukė pedagogų rengimo profesinės studijos Vilniaus, Kauno technologijos, Vytauto Didžiojo ir Mykolo Riomerio universitetuose.

Kone perpus mažiau stojančiųjų šiemet sulaukusio Lietuvos edukologijos universiteto studijų prorektorė Vilija Salienė sako, kad profesinės studijos negali išgelbėti viso pedagogų rengimo. Jos teigimu, valstybės finansavimas skirtas tik keturioms edukologijos universiteto programoms, o tai, anot prorektorės, rodo laipsnišką ėjimą universiteto uždarymo link.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...