captcha

Jūsų klausimas priimtas

J. Poželos atminimui – jo vardo mokykla

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga įkūrė Juro Poželos socialdemokratijos mokyklą, kuri pirmą kartą įvyks rugpjūčio 4–6 dienomis Vilniuje sąjungos vasaros akademijoje.
 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pasak sąjungos pirmininkės Agnės Goldbergaitės, idėja įsteigti tokią mokyklą kilo norint, kad pernai mirusio J. Poželos – buvusio vieno perspektyviausių šalies politiko, su kuriuo sieta socialdemokratijos ateitis Lietuvoje, – idėjos neliktų užmarštyje.

Kartą per metus organizuojamoje mokykloje vyks paskaitos, pranešimai ir diskusijos apie šiuolaikinius politikos procesus ir socialdemokratijos vaidmenį juose. 

Dialogui su jaunaisiais socialdemokratais šiemet atvyks Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Seimo narė Rasa Budbergytė, kiti žinomi partijos atstovai, politologai, mokslininkai.

„Juras buvo ne tik tikras lyderis. Jis gebėjo kiekviename mūsų įkvėpti domėjimąsi socialdemokratija ir siekti teigiamų pokyčių visuomenėje, remiantis šiuo vertybiniu pagrindu. Sieksime, kad Juro idėjos būtų vystomos, kad jomis būtų auginami ateities jaunimo politikos ir valstybės veidai“, – sakė A. Goldbergaitė.

Socialdemokratų partijos vicepirmininkas, sveikatos apsaugos ministras, parlamentaras, sostinės tarybos narys J. Požela po sunkios ligos mirė praėjusių metų spalį, būdamas 34 metų amžiaus.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...