Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

D. A. Barakauskas: nacionalinis stadionas bus pastatytas iki 2016 m.

ELTA 2015.09.08 13:45

Nacionalinis stadionas Vilniuje bus baigtas statyti iki 2016 metų. Tokį sprendimą pirmadienį priėmė Vyriausybė.

Nacionalinis stadionas Vilniuje bus baigtas statyti iki 2016 metų. Tokį sprendimą pirmadienį priėmė Vyriausybė.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas teigė, jog stadiono statyba bus finansuojama iš Europos Sąjungos (ES) pinigų.

„Lėšos praktiškai jau yra numatytos. Paskaičiavome, kad stadiono statybai reikėtų maždaug 1 proc. visų pinigų, kurie yra numatyti gauti iš ES, tad dėl nacionalinio stadiono nenukentės nė viena socialinė grupė“, – sakė ministras.

D. A. Barakausko teigimu, stadionas bus naudojamas ne vien sporto varžyboms, bet ir įvairiems nacionaliniams renginiams.

„Stadionas nėra vien didelė atvira erdvė su sėdimomis vietomis. Tai – didelis kompleksas, kuris bus paslėptas po tomis sėdimomis vietomis ir kurio patalpomis galės naudotis ir sportininkai, ir pensininkai, ir vaikai, ir kultūros darbuotojai. Ten bus galimybė rengti parodas ar Lietuvos pristatymo kitoms valstybėms renginius. Stadionas bus naudojamas nuo sporto iki socialinių reikalų“, – nacionalinio stadiono naudą akcentavo ministras.

Pasak D. A. Barakausko, pastačius stadioną nuosavybės sutartis bus pasirašyta tarp Vidaus reikalų ministerijos ir Vilniaus miesto savivaldybės, kuri faktiškai ir bus stadiono savininkė.

Stadiono statybos bendrovė bus išrinkta konkurso metu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi