captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos ir Gruzijos prokuratūros stiprina ryšius

Lietuvos ir Gruzijos prokuratūros stiprina ryšius. Šalių generaliniai prokurorai pasirašė Bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo tikimasi sustiprinti Europos Sąjungos ir Rytų partnerystę. Tikimasi, kad Lietuva gaus patarimų kovoje su korupcija, žadama organizuoti šalių teisėsaugos atstovų apskritojo stalo diskusijas, konferencijas, mokymus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Gruzija nori tapti „Eurojusto“ pilnateise nare, nori tapti, aišku, ir Europos Sąjungos nare, o mes turime padėti, dalintis ir savo gerąja praktika, o bendradarbiavimas teisiniame lygmenyje, manau, tikrai bus glaudesnis. Mes galėsime dalintis tiek turto susigrąžinimo klausimais, tiek ekonominių finansinių nusikaltimų tyrimais, tiek pabėgėlių klausimais – yra tikrai platus klausimų spektras“, – kalbėjo Lietuvos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis.

„Mes esame draugai, turime ilgametės bendradarbiavimo patirties. Žinoma, kai tiriami tarptautiniai nusikaltimai, nustatomos nusikalstamos grupuotės, valstybių sienos trukdo, tada susiduriame su iššūkiais. Todėl, manau, šalių bendradarbiavimas labai svarbus“, – sakė Gruzijos generalinis prokuroras Irakli Šotadze.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...