captcha

Jūsų klausimas priimtas

Į skandalą įsivėlęs ministrės patarėjas L. Kontrimas prašosi atleidžiamas

Kaip pranešė Kultūros ministerija, kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson patarėjas Linas Kontrimas įteikė prašymą atleisti jį iš užimamų patarėjo pareigų. Ministrė šią savaitę atostogauja, todėl sprendimą, ar tenkinti prašymą priims grįžusi į darbą kitą savaitę.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Primenama, kad liepos viduryje LVŽS lyderio R. Karbauskio, knygą „Atvirai“ išleidusios buvusios Seimo narės G. Kildišienės, kelių viešųjų ryšių ekspertų ir teisininkės Liudvikos Meškauskaitės susitikimas viešųjų ryšių bendrovės „PR Service / Edelman Affiliate“ patalpose virto Ramūno Karbauskio slėpynėmis nuo žiniasklaidos, į kurias buvo įtraukti apsaugos darbuotojai ir policijos pareigūnai.

Susitikime dalyvavęs minėtos kompanijos įkūrėjas, kultūros ministrės L. Ruokytės-Jonsson patarėjas L. Kontrimas bandė trukdyti žurnalistams sužinoti, ar agentūros patalpose yra minėti asmenys, o vėliau juos pakvietęs į kabinetą užrėmė duris ir bandė neišleisti.

Opozicijos atstovai praeitą savaitę kreipėsi į kultūros ministrę prašydami paaiškinti patarėjo L. Kontrimo elgesį, galimą viešųjų ir privačių interesų konfliktą ir galimybę toliau eiti pareigas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...