captcha

Jūsų klausimas priimtas

Mažametį Kėdainiuose pražudžiusiai porai pratęstas suėmimas

Trečiadienį Kauno apygardos teisme spręstas klausimas dėl kardomųjų priemonių pratęsimo, žiauriu mažamečio nužudymu kaltinamiems Gediminui Konteniui ir Monikai Kaziukaitytei. Abiem kaltinamiesiems suėmimas pratęstas 3 mėn. terminui.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

G. Kontenis prieš teismo posėdį pareiškė, kad M. Kaziukaitytė šalia jo nebūtų sodinama. „Vaikžudei šalia manęs nėra vietos“ – demonstratyviai kalbėjo G. Kontenis. G. Kontenis taip pat buvo pasiruošęs ir kalbą, kurią perskaitė teismo posėdyje. Vyras teismo prašė skirti jam, kad ir kelias, bet švelnesnes bausmes, tačiau paleisti jį į laisvę. Priešingai G. Konteniui, M. Kaziukaitytė teismo posėdyje praktiškai neištarė nė žodžio, tik nedrąsiai pasakė: „nemušiau“. Ir tik vėliau kalbinama teisėjo, dar kažką nerišliai sumurmėjo.

Prokuroras V. Gataveckas abiem kaltinamiesiems prašė suėmimą pratęsti maksimaliam 3 mėn. terminui. „Teismas sprendė, kad šiuo metu švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis pasiekti kardomosioms priemonėms keliamų tikslų negalima, ir suėmimą abiem kaltinamiesiems pratęsė 3 mėnesių terminui“, – rašoma Kauno apygardos teismo pranešime spaudai.

Kaip DELFI jau skelbė, sausio 24-osios rytą poros neregėtą įsiūtį sukėlė tai, kad vaikas neištarė skaičių pavadinimų. Pasak įtariamųjų, tai buvo tiesiog eilinis rytas namuose. Ryte Matukas mokėsi tarti skaičių pavadinimus. G. Kontenis neslepia, kad vaiką mušė. Kauno klinikų medikai iškart pasakė, kad mušant vaiką buvo naudojami ne tik kumščiai, bet ir kiti daiktai.

G. Kontenis pripažino, kad kankindamas vaiką naudojo diržą ir net telefono kroviklį. Tada 27 metų vyrui dingsta atmintis. „G. Kontenis sako, kad kai kurių epizodų neprisimena“, – DELFI teigė prokuroras Vytautas Gataveckas. Vyras vaiką talžė ir vonioje – po smūgio vaikas griūdamas atbulas trenkėsi galvyte į radiatorių.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...