captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Karbauskis apie ateitį su socialdemokratais: situacija verta aptarimo

Kalbėdamas su DELFI trečiadienį, likus porai valandų iki LVŽS partijos vadovybės ir šios partijos frakcijos Seime posėdžio, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis neslėpė, kad „situacija koalicijoje reikalauja aptarimo“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ateinančią savaitę, pasak R. Karbauskio, bus kviečiamas „valstiečių“ ir socialdemokratų Koalicinės tarybos posėdis, kuriame ketinama „aptarti situaciją ir tolesnes perspektyvas“.

„Mes pasiūlysime nustoti koalicijos partneriams komunikuoti apie esamas ar menamas problemas (koalicijoje – DELFI) viešojoje erdvėje, o sėsti ir kalbėtis, jei mato, kad yra apie ką. Nėra normalu, kai Palucko (Gintauto Palucko, LSDP pirmininko – DELFI) nesusitinku ir nematau jau nežinau, kiek laiko, bet vis skaitau naujus ir naujus jo pareiškimus viešojoje erdvėje, liečiančius mūsų, kaip dviejų koalicijos partijų, veiklą. Paluckas nesikalba nei su manim, nei su mūsų frakcija, nei su savo frakcija. Paluckas kalbasi tik pats su savimi ir su Facebook‘u“, – DELFI sakė R. Karbauskis.

Paklaustas, ar „valstiečiai“ šiandien kels klausimą dėl tolesnio likimo su socialdemokratais koalicijoje darbui rudens sesijoje, R. Karbauskis sakė, kad „dar pažiūrėsime, kaip čia bus“.

Paskutiniu metu viešojoje erdvėje netrūko kritikos R. Karbauskiui ir net raginimų trauktis iš partijos ir politikos apskritai.

Tokių pasisakymų netrūko ir iš pačių „valstiečių“ frakcijos – Rimos Baškienės, Virginijaus Sinkevičiaus, Vytauto Bako. Ypatingai aktyviai čia reiškėsi Seimo narys Povilas Urbšys.

R. Karbauskis teigė į partijos vadovybės ir frakcijos posėdį einąs ramus kaip niekada, nes „gandai apie mūsų mirtį yra gerokai perdėti“.

„Kelios paskutinės dienos daug ką sudėliojo į vietas. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nesuprantu, jog kai kas bandė ir gal vis dar bando pasinaudoti sumodeliuota situacija ir supriešinti mūsų partijos ir frakcijos vadovybę. Bando mano didžiai gerbiamus bendražygius priešinti ir su manimi, ir tarpusavyje. Skaudu, kad kai kas pasidavė tokiems bandymams ir buvo suklaidinti. Tačiau pykčio ir neapykantos maištininkams nelaikau, sakau atvirai. Laukia daug darbų, atsakomybė prieš Lietuvos žmones, ir smulkios ar didesnės intrigos tikrai neprivers atsitraukti nuo Vyriausybės programos įgyvendinimo nei manęs, nei „valstiečių“ partijos“, – DELFI sakė R. Karbauskis.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...