Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Palanga skelbia vasaros sezono pradžią

ELTA 2015.09.08 13:45

Palanga šį savaitgalį jau skelbia vasaros sezono pradžią ir svečius kviečia į Kurorto šventę.

Palanga šį savaitgalį jau skelbia vasaros sezono pradžią ir svečius kviečia į Kurorto šventę.

Šventinę nuotaiką Palangoje, Vytauto gatvėje, kurs penktadienį oficialiai atidarytas tradicinis kermošius „Palangos Juzė“, jau ne pirmus metus garsėjantis unikaliais tautodailininkų dirbiniais bei kulinariniu paveldu. Kermošiaus dalyviai šiemet svečiams siūlo ne tik įdomių prekių, bet ir netradicinę atrakciją – iš Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos bei Klaipėdos krašto suvažiavę kermošiaus dalyviai su kurorto svečiais bendrauja savo gimtąja tarme. Taigi visą savaitgalį vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių bus juntama visų šalies regionų dvasia.

Šeštadienio rytą linksmybes Palangoje pradėjo pučiamųjų orkestrai, pažadinę miestą. Vidudienį Vytauto gatve pražygiuos kermošiaus dalyvių paradas, atvyks Palangos Juzė.

Miestas prisipildys renginių, skirtų įvairaus skonio bei amžiaus palangiškiams ir svečiams. Visą dieną truksiančią fiestą 22 val. vainikuos Stasio Povilaičio jubiliejinis koncertas „50 metų scenoje“ Jūratės ir Kastyčio skvere bei 23 val. – įspūdingas fejerverkas nuo jūros tilto.