captcha

Jūsų klausimas priimtas

Policija ėmėsi vilniečius gąsdinančių narkomanų, autobusais važinėjančių į taborą

Vilniaus miesto antrasis policijos komisariatas dažnai gauna gyventojų skundų dėl visuomeniniu transportu važiuojančių apsvaigusių narkomanų, nepagarbiai, įžeidžiančiai besielgiančių su kitais keleiviais ir sukeliančių konfliktus. Narkomanai būriais važinėja į čigonų taborą pirkti kvaišalų, paskui, jau apsvaigę, autobusais grįžta į miestą.
Asociatyvi BNS nuotr.
Asociatyvi BNS nuotr.

Atsižvelgdami į tai, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su įmonės „Susisiekimo paslaugos“ darbuotojais liepos 11 d. Eišiškių plente vėl organizavo bendrą kontrolės priemonę, praneša sostinės policija.

Per 2 valandas buvo sulaikytas 31 asmuo, važiavęs visuomeniniu transportu be bilieto, 7 – apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, vienas važiavusių nevykdė teisėtų policijos reikalavimų, dar 1 keleivis aktyviais veiksmais pasipriešino policijos pareigūnams. Visiems pažeidėjams buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

Dauguma nuo narkotikų apsvaigusių buvo agresyviai nusiteikę išvydę keleivių kontrolę, tačiau, pamatę policijos pareigūnus, tuojau nusiramindavo.

Viena mergina, kuriai buvo surašytas protokolas dėl narkotinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo, buvo nėščia. Ji pati pripažino, kad jau senai vartoja narkotines medžiagas, nors žino, kad tai labai kenkia vaikui, tačiau pasiūlius medicinos pagalbą jos kategoriškai atsisakė.

Policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti visuomeniniu transportu važiuojančių asmenų saugumą, ir toliau organizuos reidus kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ darbuotojais.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...