captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šią vasarą jau nuskendo 27 žmonės

Šią vasarą ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinių jau ištraukė 27 skenduolius. Vien liepos mėnesį nuskendo 13 žmonių, iš jų vienas vaikas, praneša priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Sekmadienį, liepos 9 d., Šakių rajone, Nemune, nuskendo du žmonės. 1979 m. gimusio vyro kūnas buvo ištrauktas tą pačią dieną, o nuskendusi 1984 m. gimusi moteris surasta tik ketvirtadienį, liepos 13 d.

Liepos 11 d. vakare buvo gautas pranešimas, kad Varėnos rajone, Kampio ežere, yra matomi dviejų nuskendusių žmonių kūnai. Žmogus pastebėjo, jog ant kranto paliktas automobilis, o prie ežero vaikštinėja vienas ketverių metų vaikas. Paaiškėjo, kad nuskendo berniuko seneliai. Atvykę ugniagesiai iš vandens ištraukė 1959 m. gimusio vyro ir 1966 m. gimusios moters kūnus.

Dar viena skaudi nelaimė įvyko Palangoje. Liepos 12-osios vakare buvo gautas pranešimas, kad ties Liepojos plentu esančiame vandens karjere nuskendo vyras. Trijų metrų gylyje buvo rastas 1987 m. gimusio vyro kūnas.

Kad neįvyktų nelaimė, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja – būkite atsargūs prie vandens telkinių: nesimaudykite nežinomose, nuošaliose vietose, nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Taip pat neplaukiokite ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių. Neišdykaukite valtyje, nes valtis gali apvirsti. Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros.

Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...