captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Aro“ išminuotojus ant kojų sukėlęs portugalas pasidavė policijai

Vilniaus Aušros Vartų gatvę ketvirtadienio popietę, apie 15 val., sudrebino mįslingas planas „Skydas“: vienas portugalas nesikraustė iš buto ir grasino sprogimu. Bombos nerasta, o ieškotas įtariamasis pats nuėjo į policiją.

BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pirminiais duomenimis, sujudimas prasidėjo po to, kai vienas Aušros Vartų g. gyventojas pranešė, kad jo namuose yra bomba.

Kaip DELFI sakė policijos pareigūnai, buto nuomininkas (Portugalijos pilietis) jiems jau senokai žinomas, tai konfliktiška asmenybė, dėl jo gautas ne vienas aplinkinių gyventojų skundas (dėl apgadintų automobilių ir kt.). Policija šiam užsieniečiui jau anksčiau yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl turto sugadinimo ir grasinimo nužudyti.

Šįkart spec. tarnybos sukeltos ant kojų gavus buto savininko pranešimą. Buto šeimininkas jau senokai nori iškeldinti šį nuomininką, tačiau jis nesutinka išsikraustyti.

Ketvirtadienį, 15 val., buto šeimininkas ketino piktybinį nuomininką iškraustyti padedant antstoliams. Tačiau nuomininkas pareiškė, kad jiems čia geriau nelįsti, nes butas užminuotas.

Portugalas, policijos žiniomis, Vilniuje gyvena jau kelis mėnesius.

Pareigūnai kartu su antstoliais, padedant avarinio durų atidarymo specialistams, pateko į butą. Apie 16.30 val. „Aro“ išminuotojai baigė buto patikrinimą – sprogmenų nerasta.

Pareigūnų žiniomis, portugalas šiuo metu nuomojasi kitą butą senamiestyje. Ten istorija kartojasi – už nuomą savininkui nemoka, konfliktuoja su kaimynais.

Įtariamasis pats atvyko į nuovadą

Apie 17.30 val. portalas 15min Vilniaus apskrities policijos Operatyvaus valdymo poskyryje sužinojo, kad įtariamasis Portugalijos pilietis pats atvyko į nuovadą. „Šiuo metu vykdoma jo apklausa“, – minėjo atsakingas budėtojas.

Savo ruožtu kiemo gyventojai 15min informavo, kad apie 17 val. prie patikrinto buto dar buvo pareigūnai, saugos tarnybos darbuotojai, buto savininkai – visi stovėjo išsirikiavę lauke. „Savininkas nunešė vidun lempą su prailgintuvu, nes nėra elektros bute“, – pastebėjo vienas liudininkas.

Šaltinis www.15min.lt Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...