captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gelbėtojas pasakoja apie paplūdimio taisykles ir vėliavų reikšmes

Palangos gelbėjimo tarnybos vadovo Jono Pirožniko nuomone, poilsiautojai paplūdimyje darosi drausmingesni, tačiau vis dar atsiranda tokių, kuriuos reikia drausminti ar gelbėti. Kai kurie iš jų nežino ar neprisimena įspėjamųjų ženklų, pavyzdžiui, skirtingų spalvų vėliavų, reikšmės.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Geltonos ir raudonos spalvų vėliava prie gelbėtojų posto reiškia, kad budi gelbėtojai. Po ja esanti raudona vėliava reiškia, kad maudytis griežtai draudžia. Taip pat gali būti geltona vėliava, kuri reiškia, kad maudytis pavojinga. Žalios vėliavos, kuri leidžia maudytis, mes neturime ir nekabiname. Mūsų manymu, Baltijos jūroje, dėl susidariusių srovių ir duobių, maudytis yra visada pavojinga“, – aiškina J. Pirožnikas.

Pasak gelbėtojo, šiemet Palangos gelbėtojai pradėjo budėti ir naktimis.

„Daug įvykių atsitinka naktį, kai gelbėtojui tenka važiuoti, stebėti, įspėti ar traukti iš vandens“, – sako J. Pirožnikas.

Palangos gelbėjimo tarnybos vadovo teigimu, svarbiausia, kad poilsiautojai laikytųsi taisyklių.

„Mes esame parengę žmonėms atmintines apie tai, ką galima ir ko negalima daryti. Ypač didelė problema yra alkoholio vartojimas paplūdimyje, dažnai tenka drausminti alkoholį vartojančius užsieniečius“, – sako J. Pirožnikas.

Visgi pašnekovas pripažįsta, kad drausminė situacija paplūdimyje gerėja.

Plačiau – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...