captcha

Jūsų klausimas priimtas

Druskininkuose dėl audros pusvalandį nebuvo elektros

Druskininkuose dėl audros apie pusvalandį nebuvo elektros. Dabar elektros tiekimas gyventojams atstatytas. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) Komunikacijos skyriaus vadovas Martynas Burba 15min patvirtino, kad Druskininkuose apie pusvalandį nebuvo elektros. Taip pat elektros galėjo netekti ir aplinkinių miestelių ar kaimų gyventojai.

„Gavome informaciją, jog atsijungė „Litgrid“ elektros perdavimo linija. „Litgrid“ valdo aukštos įtampos perdavimo tinklus, iš kurių elektra yra yra perduodama į mūsų skirstymo tinklo įrenginius. Bet jeigu atsijungia „Litgrid“ perdavimo linija, tai sutrikimus pajaučia mūsų įrenginiai. Šiuo atveju 18.54 val. atsijungė „Litgrid“ elektros perdavimo linija ir dėl to laikinai elektra buvo dingusi Druskininkuose, taip pat sutrikimus galėjo jausti aplinkinių miestų rajono gyventojai. 19.26 elektros tiekimas jau buvo atstatytas“, – kalbėjo M. Burba.

„Litgrid“ komunikacijos vadovė Vilija Railaitė 15min teigė, kad įrenginys patyrė gedimą dėl oro sąlygų.

„Dėl audros, ten lygiai taip pat prašniokštė baisiai audra ir gavome žinią, kad yra atsijungusi viena pastotė. Tai yra grynai liūties pasekmė. Kol kas negalime patvirtinti, ar ten medis užkritęs, ar kažkas kitas atsitiko, bet iš tų signalų, ką turime, tai tikėtina, kad kažkas atsitiko“, – kalbėjo V. Railaitė.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...