captcha

Jūsų klausimas priimtas

Specialistas: vandens kokybe gerokai lenkiame kaimynines šalis

Jau kurį laiką žmonės, laisvalaikį leidžiantys Vingio parke, troškulį po bėgimo, treniruotės ar pasivaikščiojimo parke gali numalšinti, net jei namie ir pamiršo savo vandens gertuvę – parke verslininkų iniciatyva įrengtos dvi modernios lauko vandens gėryklėlės. Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas Bronis Miežutavičius teigia, kad tokių vietų mieste galėtų būti gerokai daugiau, tačiau tam reikia didesnio savivaldybės indėlio.
S. Žiūros nuotr.
S. Žiūros nuotr.

„Tai ne vien vandentiekiečių darbas. Čia reikia, kad ir savivaldybė padėtų. Visos šios paslaugos juk mokamos, tas vanduo juk neatiteka šiaip sau“, – sako B. Miežutavičius

Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos vadovas pabrėžia, kad Lietuvoje turime daug kokybiško vandens ir tuo lenkiame kaimyninių šalių sostines.

„Iš gretimų valstybių sostinių, turiu omeny Pabaltijį, netgi Skandinavijos šalis, mes vieninteliai turime požeminį vandenį. Estai geria iš ežero, Varšuva geria iš Vyslos. 80 procentų Rygos gyventojų geria iš Dauguvos. Tas vanduo kur kas prastesnės kokybės. Kaip tuo įsitikinti? Būdami Rygoje ar Taline jūs atsuksite čiaupą ir bėgs toks drungnas vanduo. O pas mus atsukus čiaupą ir šiek tiek palaikius bėga tikrai šaltas vanduo“, – tikina B. Miežutavičius.

Daugiau apie tai – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...