Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

R. Ačas: pas „tvarkiečius“ nesiprašau, tik laukiu partijos vadovų sprendimo

ELTA 2015.09.08 13:45

Seimo narys Remigijus Ačas, reaguodamas į žiniasklaidos teiginius esą jis prašosi atgal pas „tvarkiečius“, pabrėžia, jog tai – tyčia skleidžiamos klaidingos interpretacijos.

Seimo narys Remigijus Ačas, reaguodamas į žiniasklaidos teiginius esą jis prašosi atgal pas „tvarkiečius“, pabrėžia, jog tai – tyčia skleidžiamos klaidingos interpretacijos.

„Nors po kritiškų pasisakymų mano narystė partijoje „Tvarka ir teisingumas“ buvo laikinai suspenduota, aš vis dar esu šios partijos narys. Jau ilgą laiką esu „nei pakartas, nei paleistas“ ir galbūt tik sutapimas, kad visokios keistos interpretacijos apie mano politinį kelią viešumoje pasirodė tuo metu, kai įteikiau savo prašymą ir paraginau partijos vadovybę spręsti narystės partijoje klausimą“, – teigia R. Ačas.

Savo prašymą jis pridėjo prie kelių šimtų tokio pat pobūdžio bendrapartiečių prašymų ir gegužės 6 d. įteikė Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnui, partijos pirmininko pavaduotojui Petrui Gražuliui. Tačiau iki šiol partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovai delsia ir nepriima jokio sprendimo.

Seimo narys įsitikinęs, kad ši neapibrėžta situacija per ilgai užsitęsė.

„Partijos vadovai turi patys apsispręsti – tęsti mūsų, tų kelių šimtų žmonių, narystę ar mus paleisti. Tikiuosi, kad, užuot slėpęsi už įvairiausių interpretacijų, jie ras drąsos pripažinti klaidas ir jas ištaisyti, – pabrėžia R. Ačas. – Mes laukiame jų sprendimo ir tuomet toliau galėsime spręsti dėl savo politinės ateities – keliauti kartu ar skirtingais keliais“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi