captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apklausa: manančių, kad reikalai šalyje gerėja padaugėjo 10 procentinių punktų

Gegužės mėnesį daugiau nei trečdalis (37 proc.) apklaustų šalies gyventojų atsakė, kad pastaruoju metu reikalai Lietuvoje iš esmės krypsta į gerąją pusę, o šeši iš dešimties (61 proc.) apklaustųjų nurodė, kad reikalai šalyje blogėja. 2 proc. respondentų neturėjo nuomonės šiuo klausimu. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Naujienų agentūros ELTA užsakymu gegužės 25–birželio 7 dienomis rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ atliktos apklausos duomenimis, pastarąjį mėnesį 10 procentinių punktų padaugėjo gyventojų, manančių, kad pastaruoju metu reikalai Lietuvoje krypsta į gerąją pusę. Lyginant su gyventojų atsakymais prieš metus (2016 m. gegužę), pastebinčių situacijos pagerėjimą šalyje taip pat padaugėjo 10 procentinių punktų. 

Kad šalyje reikalai krypsta į gerąją pusę, dažniau nurodė jaunimas iki 30 metų, didmiesčių gyventojai, respondentai su aukštuoju išsilavinimu bei tie, kurie savo šeimos finansinę padėtį vertina gerai, studentai ir moksleiviai bei specialistai ir tarnautojai. 

Daugiau už kitus dabartine padėtimi šalyje yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės, gyvenantys kaimo vietovėje, respondentai su viduriniu ar profesiniu išsilavinimu bei su mažiausiomis pajamomis vienam šeimos nariui (iki 275 eurų per mėnesį), pensininkai ir bedarbiai. 

Kad reikalai Lietuvoje pastaruoju metu krypsta į gerąją pusę, nurodė dviejų partijų rėmėjai: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (64 proc. iš jų nurodė, kad reikalai gerėja) bei Lietuvos centro partijos (59 proc.). Didžiausi pesimistai šiuo metu yra partijos Tvarka ir teisingumas (75 proc. mano, kad reikalai šalyje blogėja) bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (68 proc.) rinkėjai. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...