captcha

Jūsų klausimas priimtas

Liūties nuostoliai Seime: parlamentaro kabinete pradėjo byrėti lubos

Konservatorius Mantas Adomėnas penktadienį atėjęs į darbą ant grindų pamatė pabirusias gipskartonio nuolaužas. Pasak Seimo nario, kvadratinė lubų plokštė nukrito po liūties, pro lubas iki šiol varva vanduo.
M. Adomėno nuotr.
M. Adomėno nuotr.

M. Adomėno kabinetas yra Seimo pirmuosiuose rūmuose, ketvirtame aukšte, todėl parlamentaras įtaria, kad vanduo pratekėjo pro pastato stogą.

„Visa laimė, kad toje vietoje nei kompiuteriai stovi, nei žmonių buvo nelaimės metu, tai nuostoliai minimalūs, bet Seimo narių darbas pilnas pavojų“, – šypsojosi M. Adomėnas.

Seimo kanclerės pavaduotojas Antanas Dimaitis sako, kad apie atvejį išgirdo tik iš 15min. Pasak jo, tai vieninteliai liūties sukelti nuostoliai Seime.

„Kol kas daugiau nieko žinomo neturime. Jei būtų buvę daugiau, tai ko gero žinome. Gali būti šoninis kažkoks pratekėjimas per siūlę, per stogą tikrai negali būti, stogas sandarus, geras“, – sakė A. Dimaitis.

Tačiau M. Adomėnas sako, kad plokštė nėra prie lango, o kaip tik arti kabineto durų.

„Matosi visokie laidai, vanduo tebevarva. Padėjėjai pasakiau, kad pasakytų kanceliarijos Bendrųjų reikalų skyrių“, – sakė parlamentaras.

Ketvirtadienį ryte pietryčių Lietuvą užklupo itin stipri liūtis – užlietose gatvėse skendo automobiliai, sugedus siurblinės darbui į Nerį pasipylė nuotekos​​​, vandenyje atsidūrė garažai ir rūsiai.

Pasak meteorologų, jau žinoma, kad per ketvirtadienio liūtį Vilniuje prilijo apie 56 mm lietaus. Tai reiškia, kad į vieną kvadratinį metrą prilijo 56 litrus vandens.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...