Naujienų srautas

Lietuvoje2013.05.15 14:04

V. Vasiliauskas spėja, kad N. Venckienė gali būti JAV

ELTA 2013.05.15 14:04

Seimo „Drąsos kelio“ frakcijos nariai teigia nežinantys, kur šiuo metu yra Seime nepasirodanti Seimo narė Neringa Venckienė.

Seimo „Drąsos kelio“ frakcijos nariai teigia nežinantys, kur šiuo metu yra Seime nepasirodanti Seimo narė Neringa Venckienė.

„Mes tikrai nežinome, tik spėjam. Tik žinome tiek, kad ji yra sveika, gyva, darbinga ir ruošiasi teisinei kovai. (...) Juk reikia išversti dokumentus į anglų kalbą, reikia pasiruošti, nes tai bus tikrai nelengvas procesas, kurio baigties niekas nežino“, – trečiadienį spaudos konferencijoje Seime sakė „Drąsos kelio“ frakcijos narys Valdas Vasiliauskas.

Žurnalistų paprašytas pasidalinti savo spėjimais apie N. Venckienės buvimo vietą, V. Vasiliauskas sakė manąs, kad ji yra JAV. Tokią išvadą jis padaręs iš elektroninių žinučių.

Paklaustas apie bendravimą su ja, V. Vasiliauskas sakė: „Galėčiau pasakyti, kad Seimo nariai nebendrauja“. Parlamentaras taip pat pridūrė, kad N. Venckienės komanda „gauna nurodymus Venckienės, jie nėra veltėdžiai ir algas gauna ne veltui“.

Pasak V. Vasiliausko, ir pati N. Venckienė toliau dalyvauja Lietuvos įstatymų leidyboje, nes jau būdama išvykusi yra pateikusi 8 įstatymams pataisas ir papildymus.

„Yra atsiųsta savo štabui apie 20 elektroninių laiškų, bet bendravimas vyksta viena kryptimi, kadangi atsakyti jos komandos padėjėjai ir referentai negali, nes iš tikrųjų jai šiuo metu yra svarbus saugumo klausimas, jai reikia laiko pasiruošti teisinei kovai“, – aiškino V. Vasiliauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi