captcha

Jūsų klausimas priimtas

EK pirmininko pavaduotojas F. Timmermansas lankysis Lietuvoje

Liepos 3 d. oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta Europos Komisijos pirmininko pirmasis pavaduotojas Fransas Timmermansas. 
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Susitikimuose su prezidente Dalia Grybauskaite, Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu ir užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi jis aptars ES ateities scenarijus, įskaitant saugumo ir gynybos politiką, Rytų partnerystės programą (šių metų lapkričio 24 d. Briuselyje vyks Rytų partnerystės viršūnių susitikimas), 2018 m. EK darbo programą ir kitus klausimus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

F. Timmermansas taip pat susitiks su nevyriausybinių organizacijų ir verslo atstovais, Lietuvos žydų bendruomene. EK pirmininko pirmasis pavaduotojas taip pat skaitys pranešimą apie politinę situaciją ES ir diskutuos apie ES ateities scenarijus Lietuvos ambasadorių metiniame susitikime.

Prieš vykdamas vizito EK pirmininko pirmasis pavaduotojas F. Timmermansas sakė: „Visada pažinojau lietuvius kaip mūsų bendrų vertybių ir vienybės puoselėtojus. Lietuva sėkmingai tapo Europos Sąjungos branduolio dalimi: Šengeno ir euro zonų nare, taip pat aktyvia ES gynybos, saugumo ir migracijos tikslų rėmėja. Šiuo metu Europa yra atsidūrusi pasirinkimų kryžkelėje. Turime rasti tinkamiausius šiuolaikinio pasaulio keliamų iššūkių sprendimus. Vykstu į Vilnių, kad sužinočiau jūsų Europos viziją. Europos, kurioje jūs norite gyventi.“

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...