captcha

Jūsų klausimas priimtas

Girtai vairuotojai už bandymą papirkti policijos pareigūnus skirta bauda

Trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kuriuo A. U. nuteista dėl papirkimo, rašoma teismo pranešime.
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

A. U. 2017 m. gegužės 26 d., apie 22.30 val., Žirmūnų g., Vilniuje, apsvaigusi nuo alkoholio, vairuodama atsitrenkė į kitą automobilį ir nesustodama nuvažiavo. Už pusės kilometro nuo įvykio vietos ji įsuko į PC „Rimi“ aikštelę ir sustojo. Įvykį matęs liudininkas iškvietė policiją.

Policijos pareigūnė teismo posėdžio metu, apklausta kaip liudytoja, paaiškino, kad moteris elgėsi agresyviai, pastūmė ją, priėjusi prie patrulinio automobilio, sugriebė ten buvusį pareigūną už veido, nuolat keikėsi necenzūriniais žodžiais, todėl pareigūnai surakino ją antrankiais. A. U. klausė, kiek jiems reikia pinigų, kad ją paleistų. Kai liudininkė lydėjo nuteistąją į šalia esančios kavinės tualetą, ji kelis kartus siūlė 300 eurų kyšį, į perspėjimus nutraukti nusikalstamus veiksmus nereagavo.

Teismas konstatavo, kad A. U. kaltė įrodyta visiškai. Moteris, būdama apsvaigusi nuo alkoholio, siūlė 300 eurų kyšį, siekdama papirkti policijos pareigūnus.

Skirdamas bausmę, pasirinkdamas jos dydį ir rūšį, teismas atsižvelgė, kad A. U. pirmą kartą padarė apysunkį nusikaltimą, yra bedarbė, augina mažametę dukterį, padaryta veika sunkių pasekmių nesukėlė. Dėl to skyrė jai 25 MGL (941,50 eurų) dydžio baudą.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...