captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po liūties rimčiausia avarinė situacija Vilniuje – P. Vileišio gatvėje

Ketvirtadienio rytą Vilnių nuplovus didžiulei liūčiai net tik paskendo ne vienas automobilis, bet ir nuskilo dalis P. Vileišio gatvės Antakalnyje.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Rimčiausia avarinė situacija P. Vileišio gatvėje, kur lietus išplovė kelkraštį. „Grindos“ kelininkai lokalizuoja avariją, sutvirtindami šlaitą betono skalda“, – DELFI sakė bendrovės rinkodaros specialistė Dovilė Lisauskaitė.

Vairuotojams patariama vengti šios gatvės.

„Išplova didžiulė, apie 50 kubinių metrų. Gatvė pravažiuojama, nors ir sunkiai. Jeigu vairuotojai gali aplenkti šią gatvę, mes rekomenduotume tai daryti, nes automobiliai trukdo lokalizuoti avarinę situaciją“, – komentavo D. Lisauskaitė.

„Grindos“ duomenimis, esama lietaus surinkimo infrastruktūra nespėja surinkti gausaus kritulių kiekio, todėl vanduo užliejo kai kurias gatves, namų kiemus, rūsius. Skirtingose miesto vietose užfiksuota daugiau nei 50 incidentų; šiuo metu šios avarijos tvarkomos (apie 20 jau lokalizuota).

Šiandien Vilniaus mieste užtvindytos Geležinio Vilko, Ukmergės gatvės, Vakarinis aplinkkelis. Taip nutinka po kiekvienos stipresnės liūties Vilniaus mieste dėl pasenusios paviršinių nuotekų sistemos. Pirmieji pranešimai apie tvindomas gatves buvo gauti jau po paryčiais vykusios liūties.

Mieste skaičiuoja apie pusšimtis kritinių taškų, maždaug trečdalis jų jau likviduota. Dirba 10 avarijų likvidavimo ekipažų.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...