captcha

Jūsų klausimas priimtas

Žurnalistas S. Malinauskas taps premjero patarėju

15min Tyrimų skyriaus žurnalistas Skirmantas Malinauskas nuo liepos 24 d. taps premjero Sauliaus Skvernelio patarėju kovos su korupcija, ryšių su parlamentu ir strateginės komunikacijos klausimais.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Palieku stipriausią žurnalistų komandą Lietuvoje. Darau tai po ilgų svarstymų, norėdamas padėti S. Skverneliui, kurį pažįstu gerai ir kuriuo visiškai pasitikiu.

Ne kiekvienam politikui užtektų drąsos į savo komandą įsileisti žurnalistą, kuris iki šiol specializavosi žurnalistiniuose tyrimuose“, – teigė S. Malinauskas.

„Politinio pasitikėjimo pareigos nėra suderinamos su žurnalisto darbu, tačiau padarysiu viską, kad žurnalistams būtų kuo paprasčiau aiškintis su korupcija susijusias temas. Taip pat tikiu, kad mano žinios ir patirtis padės dar labiau padidinti Vyriausybės skaidrumą“, – teigė S. Malinauskas.

„Gaila, kad Skirmantas nutarė tęsti savo karjerą ne žurnalistikoje, o politikoje. Bet kuriuo atveju linkiu Skirmantui sėkmės, nes dirbdamas 15min jis parašė daug puikių tekstų, kurie sukėlė didelį rezonansą visuomenėje. Tikiuosi, kad su Skirmanto pagalba Vyriausybės veikla bus gerokai atviresnė ir skaidresnė, o jos sprendimai bus tinkamai paaiškinami. S. Malinausko paskyrimas premjero patarėju neturės jokios įtakos 15min darbui ir požiūriui į šios valdžios veiklą. Kaip buvome, taip ir būsime kritiški bei objektyvūs“, – teigė 15min vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius.

Iki darbo 15min Tyrimų komandoje, S.Malinauskas dirbo verslo žurnalistu, naujienų redaktoriumi ir laidų vedėju „Žinių radijuje“, žurnalistu ir rinkodaros specialistu „Respublikos leidinių grupėje“.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...