captcha

Jūsų klausimas priimtas

NATO oro policija du kartus lydėjo Rusijos orlaivius

Birželio 19–25 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, rašoma KAM pranešime spaudai.
Asociatyvinė Reuters/Scanpix nuotr.
Asociatyvinė Reuters/Scanpix nuotr.

Birželio 21 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus buvo pakelti atpažinti ir palydėti tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros skridusius Rusijos Federacijos karinius orlaivius.

Pirmą kartą  NATO orlaiviai buvo pakelti atpažinti ir palydėti Rusijos Federacijos orlaivių grupės, kurią sudarė orlaivis Tu-154 ir du naikintuvai Su-27, skridusi iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Su-27 skrido su skrydžio planu, be atsakiklio, ryšio su skrydžių valdymo centrais nepalaikė, Tu-154 skrido su skrydžio planu, atsakikliu ir ryšį palaikė. 

Antrą kartą NATO orlaiviai buvo pakelti  atpažinti ir palydėti  kitą grupę Rusijos Federacijos orlaivių grupę, kurią sudarė 16 orlaivių, skridusių iš Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Iš jų – Su-27, Su-24, Su-34, Tu-154 ir Tu-134. Tu-154 ir Tu-134 skrido su skrydžio planu, atsakikliu ir ryšį palaikė,  iti orlaiviai skrido be iš  anksto pateikto plano, be atsakiklių, ryšio su skrydžių valdymo centrais nepalaikė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...