Lietuvoje

2012.07.01 11:46

Prezidentė ir Seimo Pirmininkė pasveikino operos solistą E. Kaniavą jubiliejaus proga

ELTA 2012.07.01 11:46

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pasveikino operos solistą Eduardą Kaniavą garbingo 75-ojo jubiliejaus proga.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pasveikino operos solistą Eduardą Kaniavą garbingo 75-ojo jubiliejaus proga.

„Visą gyvenimą praleidote su daina ir dainai, džiugindamas mus, savo klausytojus, nuoširdžiu dainavimu, atiduodamas visą save muzikai ir žiūrovui. Jūsų balsą atpažįsta kelios kartos ir dar kelios kartos žinos Jūsų mokinius, kuriems Jūsų neįkainojama patirtis atvėrė kelius į didžiąją sceną“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentės teigimu, E. Kaniava yra įkvepiantis pavyzdys žmogaus, atradusio savo kelią ir likusio ištikimu savo pašaukimui.

D. Grybauskaitė maestro palinkėjo dar ilgos draugystės su scena ir daina.

„Esu tikra, kad šiomis dienomis panašius jausmus Jums jaučia ir iš tikrųjų ar bent mintyse dėkoja ir sveikina nesuskaičiuojama daugybė mūsų meno gerbėjų, lietuviškos muzikos mylėtojų. Esate iš tų žmonių, kurių balso klausydamos augo ištisos kartos. Todėl Jūsų asmeninė sukaktis – tai šventė ne tik Jums ir Jūsų kūrybingai šeimai, bet ir kiekvienam žmogui, klausančiam Jūsų dainavimo, semiančiam iš šios kūrybos grožį ir išmintį“, – teigia I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė padėkojo Jubiliatui už tai, kad jis skleidžia šias vertybes mūsų žmonėms, kad kartu su profesijos paslaptimis perduodate tai savo studentams.

„Dėkoju už tai, kad Jūsų profesoriavimas Lietuvos muzikos akademijoje seniai tapo ne tik akademine veikla, bet ir stipriu moraliniu darbu, pačia tikriausia investicija į ateities Lietuvą. Ačiū už viską, ką darėte, darote ir ateityje darysite vardan tarnystės muzikai, vardan tarnystės savo šalies kultūrai, vardan tos Lietuvos!“, – sveikinime rašo I. Degutienė.