captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tarp įtariamųjų vandalizmu Rozalime – Pakruojo policininkas

Birželio 13-ąją du Pakruojo rajono, Rozalimo miestelio gyventojai savo automobilius rado be veidrodėlių ir valytuvų, jie buvo nulaužti. Pėsčiųjų takelyje mėtėsi iš grindinio išlaužtos dvi šiukšliadėžės ir išrautos gėlės. Mokyklos teritorijoje buvo sulaužytos sūpynės. Vienas Rozalimo gyventojas rado išdaužtus savo namo verandos stiklus, o vienų dirbtuvių savininkas – nugriautą kaminą ir nulaužtą ant stogo buvusią anteną. Tikintieji pakraupo pamatę išniekintą prie bažnyčios esantį kunigo A. Kisieliaus kapą – išversti ir sudaužyti kapo borteliai, išvartytos ant kapo buvusios gėlės ir žvakidė, rašoma policijos pranešime.
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir kapo išniekinimo Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jo metu pareigūnai peržiūrėjo miestelyje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros vaizdus ir pamatė keturis siautėjančius asmenis, tarp kurių atpažino savo kolegą.

20-metis Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis D. I. į komisariato kolektyvą įsiliejo tik praėjusių metų rugpjūtyje. Siekiant objektyvaus tyrimo, ikiteisminį tyrimas buvo perduotas Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatui. Birželio 21 d. pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du įtariamuosius: minėtą 20-metį kolegą iš Pakruojo r. PK ir vieną jo bendražygį 21-erių metų Rozalimo miestelio gyventoją. Dar dviejų įtariamųjų asmenybės tikslinamos.

Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio elgesį vertins dar ir Šiaulių apskrities policijos Vidaus tyrimų poskyris. Pradėtas tarnybinis patikrinimas, po kurio vyriausiojo patrulio greičiausiai lauks atleidimas iš tarnybos dėl pareigūno vardo pažeminimo.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas pasmerkė šio pareigūno elgesį.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...