captcha

Jūsų klausimas priimtas

Turistams Vilniuje talkina miesto savanoriai

Praėjusiais metais turistų skaičius Vilniuje pirmą kartą perkopė milijoną, viliamasi, kad šiemet jų atvyks dar daugiau. O kad miesto svečiams Lietuvos sostinė pasirodytų svetingesnė ir turistai norėtų čia sugrįžti, jiems talkina miesto bendruomenė. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Svarbiausias žinias apie Lietuvą ir Vilnių užsienio turistams ir sostinės svečiams šią vasarą teiks ne tik jų nusamdyti gidai, bet ir raudonomis liemenėmis vilkintys savanoriai, padėsiantys turistams Lietuvos sostinėje jaustis kaip namie. 

Dalyvauti originaliame  turizmo savanorystės projekte sukvietusi savivaldybės viešoji įstaiga „GO Vilnius“ talkinti Vilniaus svečiams pasiryžusius miestiečius moko svetingai pasitikti turistus, padėti jiems rasti reikiamus objektus ir rekomenduoti jaukių vietų pasivaikščioti, pailsėti ar pavalgyti.

„Lankytini objektai, ką galima pamatyti senamiestyje, kokie muziejai domina turistus, apie transportą, „Cyclo-city“ paslaugas, apie įdomius klausimus, ekskursijas [...]. Kadangi mes čia, Vilniuje, reprezentuojame ne tik patį miestą, bet ir kitus miestus, stengiamės duoti kuo daugiau informacijos apie kitus miestus ir kaip juos pasiekti, ką ten pamatyti“, – pasakoja savanorių projekto koordinatorė Joana Mikulska.

Plačiau – Giedrės Baltrušytės reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...