captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kinologų, karių ir pareigūnų ieškotas klaipėdietis E. Linkevičius – surastas pamiškėje

Klaipėdos pareigūnai miškuose su kinologų šunimis pirmadienį ieškojo sekmadienį iš ligoninės išleisto, tačiau į namus taip ir negrįžusio Edvino Linkevičiaus. Apie 11 val. vaikinas buvo rastas Serviso gatvėje – sveikas ir gyvas, tačiau besielgiantis neadekvačiai.
Artimųjų nuotr.
Artimųjų nuotr.

Vaikinas sekmadienio rytą buvo išvežtas iš Šventosios greitosios medicininės pagalbos ekipažu į Klaipėdos universitetinę ligoninę dėl sveikatos sutrikimo.

Po medikų apžiūros apie 12 val. buvo išleistas gydytis namuose, tačiau namo negrįžo, artimieji nežinojo jo buvimo vietos. Pirmadienį vaikino miškuose ieškojo policijos pareigūnai su kinologų šunimis, buvo keliamas dronas.

Lietuvos kariuomenės vado leidimu paieškai į orą taip pat buvo pakeltas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis „AS-365 Dauphin“. Pareigūnų duomenimis, vaikinas galėjo būti paklydęs Girulių miške.

1993 m. gimęs vaikinas serga cukriniu diabetu, dėl ligos beveik nemato. Klaipėdietis iš Šventosios, kur buvo apsistojęs namelyje, išvežtas greitosios pagalbos automobiliu. Medikai artimuosius informavo, jog vaikinas buvo išleistas į namus. Tačiau susisiekti niekaip nepavyko, nes jo telefonas buvo išjungtas.

Vaikinas rastas Serviso gatvėje, pamiškėje, už kelių šimtų metrų nuo Klaipėdos universitetinės ligoninės. Liudininkų teigimu, jis atrodė pavargęs, elgėsi neadekvačiai. Sveikatos problemų turintis vaikinas perduotas medikams.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...